Anasayfa / egg pow / Egg Pow Nasıl Kullanılır ?

Egg Pow Nasıl Kullanılır ?

Nasıl Kullanılır ?

Egg pow gerçekten çok basittir. Günde 2 kez kullanımı öneriliyor. Bu sabah ve akşamdır. Sabah kullanımı yapılırken kahvaltı yapmadan aç karnına içmenizi öneriyoruz. 1 şaset ürünü shaker’a boşaltın ve süt yada su ile karıştırıp için. Akşama gelince yine aynı şekilde süt kullanabilirsiniz. Yatmadan önce 2. kullanımını yaptığınız ürünü aynı zamanda yoğurt ile karıştırıp ta içebilirsiniz. Ürünü kullananlardan tam not alan yumurta akı tozu doğal bir üründür. Kimyasal hiç bir madde içermez. Orjinal ürün satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm ürünlerimiz orjinaldir ve tüm ürünlerin üzerinde parlak hologram bulunmaktadır. Sağlığınız için orjinal olmayan hologramsız ürün kullanmayınız.

nasıl kullanılır

Yumurta akı tozu kullananlardan olumlu geri dönüşler almaktayız. Bunun en büyük nedeni sadece ve sadece orjinal ürün satışı yapmış olmamızdır. Bu toz bitkisel gıda takviyesi olup ilaç değildir.

Yumurta akı tozu olarakta bilinen ürün egg pow kullanımı hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız bizleri çekinmeden arayınız. Müşteri temsilcilerimiz sizlerle ilgilenecek sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Kullananların memnun oldukları ve çevrelerindeki eş ve dostlarına tavsiye ettikleri toz hakkında detayları bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Hakkında admin