Anasayfa / egg pow / Egg Pow İçeriğinde Bulunan Maddeler

Egg Pow İçeriğinde Bulunan Maddeler

Egg Pow İçeriği, İçindekiler

İçindeki maddeler yani bileşenler kısaca: yumurta akı tozu, peynir altı tozu, kazein’dir. Ürün hakkında daha detaylı bilgilere bizleri arayarak sahip olabilirsiniz. Ürün orjinal ve hologramlı üründür. Satın aldığınız ürünün üstüne mutlaka bakınız. Parlak renkli hologramı ve o hologramın üstünde harf ve satılardan oluşan bir yazı var mı diye. Eğer hologramsız ise ürünün orjinal olmama ihtimali yüksek olabilir. Egg pow satan firmamız ürünün ana bayisidir. İçindeki içeriğini merak edenler web sitemizin ana sayfasına da bakabilir. Üstte yazdığımız içerik ana sayfamızda da mevcuttur.

içerik

Yumurta akı tozu içeriği hakkında bizleri yani satış temsilcilerimizi arayarak ta bilgi almanız mümkün. Egg pow gıda takviyesinin nelerden oluştuğunu, içeriğindeki maddeleri, bileşenleri bizleri arayarak da öğrenebilirsiniz.

İçeriğinde kesinlikle kimyasal bir madde yoktur. Kullanıcı yorumları ve kullananların oldukça memnun kaldıkları ürünün 1 şaseti 49 TL + kargo ücretine satılmaktadır.

İçindekilerin ne olduğunu sormak için telefon numaramızı çevirebilirsiniz. Sizlere bu konuda müşteri temsilcilerimiz yardımda bulunacaklardır.

Hakkında admin