Anasayfa / egg pow / Egg Pow Eczanelerde Satılıyormu ?

Egg Pow Eczanelerde Satılıyormu ?

Eczane Satışı Var mı ?

Egg pow için eczane satışının olup olmadığı hakkında sizleri biraz bilgilendirmek isteriz. Bildiğimiz kadarıyla yeni bir ürün olduğu için şu an eczanelerde satılmamakta. Fakat ilerki aylarda marka sahipleri eğer ister ve tercih ederlerse eczanelerde satışı yapılabilir. Ürünün orjinal hologramlı, orjinallik sorgulaması yapılabilir olanını bizler firma olarak satıyoruz. Kullanıcılar bizde aldıkları ürünün üzerindeki hologramlı hologramkontrol nokta kom adresinden sorgulamasını yapabilirler. Yumurta akı tozunun fiyatları web sitemizde yazdığı gibidir. Düşük fiyatta ve en önemlisi ürün üzerinde parlak hologramı olmayan ürünlere itibar etmemeniz önerilmektedir.

eczanelerde satılıyormu

Egg pow yumurta akı tozu siparişi vermek çok kolay! Web sitemizdeki telefon numaralarını arayarak sipariş verebilirsiniz. Aras kargo size bu ürünü 1-2 iş gününde teslim ediyor. Daha detaylı bilgi için telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün şu an için eczane dışında aktar ve lokman hekim tarzındaki yerlerde aynı şekilde satılmamakta. Orjinal egg pow siparişi vermek istiyorsanız buradan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün aynı zamanda kas kütleniz içinde piyasaya sürülmüş bir üründür. Tüm Türkiye’ye yumurta akı tozunu yolluyoruz…

 

Hakkında admin